OPEN HAIR FESTIVAL 2014r.

MUA Julia Toboła, Joanna Felisiak
HAIR STYLIST- Izabela Owczarek
Nasz zespół miał przyjemność charakteryzować aktorów teatralnych i filmowych, biorących udział w spektaklu mody przygotowanym przez Romana Chruściela i Dariusza Jędrzejka "Kosmiczny Antoine i jego muzy". 
Wśród teatralnych i filmowych aktorek, poddającym się naszym metamorfozom, znalazły się: KAMILA SALWEROWICZ ("Samo Życie", "Na Wspólnej", "BrzydUla", "Plebania") wcielająca się podczas pokazu w rolę Marleny Dietrich, JOLANTA JACKOWSKA ("1968. Szczęśliwego Nowego Roku", "Sprawa na dziś", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex") odgrywająca Gretę Garbo, KATARZYNA ŻUK- Edith Piaf, MAGDALENA KASZEWSKA- Coco Channel, ALEKSANDRA POSIELĘŻNA- Mata Hari. Miałyśmy również przyjemność charakteryzować przesympatycznego Pana SŁAWOMIRA SULEJA ("Sara", "Kiler", "Poranek Kojota", 
"Psy II", "Nic śmiesznego", "Wyjazd integracyjny"), odgrywającego w pokazie samego Antoine Cierplikowskiego, który rozbawiał nas do łez! Było przecudownie! Mogłyśmy totalnie wyżyć się artystycznie i przenieść w lata 20-te, 30-te , a przede wszystkim poczuć się jak Antoine w spódnicy :) Oby do przyszłego roku!