CHARMON Instytut Piękna- już wkrótce ruszamy!

2012-10-15 13:45:23, komentarzy: 0

Lokalizacja zmieniona, remont zakończony, teraz tylko wykończenie pomieszczeń- meble, oświetlenie, zasłony, dodatki, sprzęt... Przygotowania trwają pełną para! Zagospodarowujemy 140 m kw powierzchnii, tak by nasz Instytut Piękna stanął na wysokości zadania i był Instytutem z prawdziwego zdarzenia, jakiego w Sieradzu jeszcze nie ma! Lokalizacja piękna- Rynek- serce Sieradza, miejsce spotkań kulturalnych, odłączone od gwaru miasta, do tego piękny widok z naszych okien prosto na fontannę i stare kamieniczki. Aż chce się odpoczywać w tak spójnym z tym co robimy miejscu.


Wystrój Instytutu?- oczywiście klasyka. Można by powiedzieć "trochę Paryża w małym Sieradzu". Kryształowe żyrandole, woale, załony i tapety z ornamentem, kryształowe gałki w meblach, dookoła biel, złoto, jasna pralina, trochę czerni i amarantu. A to wszystko po to by cieszyć również Wasze oczy i podnieść standard świadczonych przez nas usług.


W pobliżu FIGLORAJ , gdzie można zostawić swoje pociechy pod opieką wspaniałej Sylwi Tarnowskiej, a nastepnie w ciszy i przemiłej atmosferze oddać się cudownym zabiegom, z dala od zgiełku miasta.


Po skorzystaniu z naszej oferty zapraszamy na przepyszne obiady i kolacje serwowane przez najlepszą Restaurację w mieście- KORONĘ. Nasi Klienci nabywają u nas kupon- 10% rabat na przepyszne dania serwowane w KORONIE. 

« powrót

Dodaj nowy komentarz