CHARMON


Jak powstała nazwa "CHARMON Instytut Piękna"? 


Szukałyśmy wyjątkowej, niepowtarzalnej nazwy, która oddawałaby charakter naszej pracy i naszego Instytutu- zarówno jako miejsca, jak i wszystkich ludzi, którzy je tworzą. Stąd małe słowotwórstwo... :)


Inspiracją były ang. słowa: „charm” (wdzięk, gracja), ang. „to charm” (oczarować, urzekać), ang. „charming”,  fr. "charmant” (czarujący, uroczy, ujmujący, przystojny), ale i po prostu polska „harmonia”, w którą wpisuje się równowaga, ład i symetria. 


Ciekawostką jest, że słowo "CHARMON" w takiej formie nie występuje, ale funkcjonuje jako... imię żeńskie ;) . Kobiety je noszące uchodzą za piękne, urzekające, przyjazne, pewne siebie i stale nastawione na pozytywne zmiany. To tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że nazwa naszego Instytutu jest idealna!


Nasze "CHARMON" (czyt. 'szarmon')- to przytulne, stylowe wnętrza, a w nim nasz zespół i przede wszystkim- budąjący to miejsce Klienci. Tak... Bez Was nie byłoby nas :). Dzięki Wam, my też czujemy się wyjątkowo! Każdego dnia obserwujemy jak nasza praca wpływa zarówno na nasze, jak i Wasze samopoczucie. 

Umiejętności, które posiadamy, zdobyte doświadczenie i wykształcenie w dziedzinach kosmetologii, wizażu i fryzjerstwa sprawia, że potrafimy podkreślić Wasz urok osobisty, wdzięk i charakter :). 


Zapewniamy, że opuścicie CHARMON z uśmiechem na twarzy, pewni siebie i naładowani pozytywną energią! :)


NASI EKSPERCI


INSTYTUT KOSMETOLOGII
Izabela Nowak- Terka 

mgr kosmetolog

makeup artistwłaściciel:
INSTYTUT KOSMETOLOGII
Joanna Felisiak

mgr kosmetolog

makeup artist
Patrycja Sobczak

lic. kosmetolog

makeup artist
ATELIER FRYZJERSKIE
Izabela Owczarek

stylista fryzjer


właściciel:
ATELIER FRYZJERSKIE
Agnieszka Mikołajczyk

stylista fryzjer
Klaudia Dróżdż

stylista  fryzjer

LOKALIZACJA


CHARMON Instytut Piękna to wyjątkowe miejsce znajdujące się z dala od zgiełku miasta, w samym sercu Sieradza- Rynku. Nasze okna otwierają się na malowniczą starówkę- kolorowe kamieniczki, fontannę i deptak.  


Aż chce się odpoczywać w tak spójnym

z tym co robimy miejscu!


    CHARMON to wykwalifikowany, kompetentny i stale doszkalający się zespół artystycznych dusz ;). 

Pracujemy z myślą o tym, aby sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Cenimy sobie jakość świadczonych przez nas usług- pracujemy wyłącznie na kosmetykach i sprzęcie uznanych marek, dzięki czemu zapewniamy Wam kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym europejskim poziomie. 

      Z przyjemnością poświęcamy Wam czas i pragniemy by nasz Instytut pozytywnie zapadła w pamięci każdego z Was i stał się miejscem, do którego zawsze chętnie będziecie wracać.


Czekamy na Was! :)